2023-2024 yılı döneminde yemekli Celal Yılmaz Türkü Geceleri başladı.


          Türk Halk Müziği Koro Şefi, bağlama sanatçısı ve müzik öğretmeni Celâl Yılmaz’ın 6 Ocak 2004 yılından Mayıs 2023 yılına kadar ücretsiz olarak yapılan, aksaksız olarak her ayın ilk haftasında hazırladığı ve yönettiği geleneksel hale gelen Türkü Gecesi, 2023-2024 döneminden itibaren yemekli olarak önceden belirlenen günlerde, ücretli olarak yapılmaktadır.

                Türkü gecesinin hangi tarihte, nerede yapılacağı ve saati Facebook’taki “Celal Yılmaz Türkü Gecesi” sayfasında yayınlanmaktadır. O sayfaya gitmek içinde yandaki linki tıklayınız.  https://www.facebook.com/groups/cyturkugecesi

              Türkü gecesinin en önemli özelliği, gelenler türküleri dinlemekten ziyade, söylemeye ve eğlenmeye gelmeleridir. Bu gecede yine tüm türkü severler yurdumuzun her bölgesini, kültürel zenginliklerini, duygularını yansıtan türkülerimizle baş başa kalacaktır. Türkü gecesinde yemeğimizi yiyeceğiz, daha sonrada hep beraber türküler, söyleyip eğleneceğiz. Türkü gecesine ailece, arkadaşlarınızla, grupça güvenle gelebileceğiniz kaliteli düzeyli bir ortam.

                              Tel : (0.505) 411 88 90

                 FACEBOOKTA MÜZİK SAYFALARIMIZ :

                          Celal Yılmaz Türkü Gecesi

         https://www.facebook.com/groups/cyturkugecesi 

          Bakırköy Yedi Bölge Türk Halk Müziği Korosu.

      https://www.facebook.com/groups/celalyilmazkorosu

         Celal Yılmaz.3 .  (Celal Yılmaz'ın müzik sayfası)

               https://www.facebook.com/celalyilmaz.03/

                           MÜZİK WEB SAYFAMIZ :

                       http://www.baglamakursu.net